Sedm branek padlo 58. minuty.

Gólově nejúrodnější bylo střetnutí Oseka s Čimelicemi, které se hrálo nahoru dolů a rozhodně nenudilo. Všech sedm branek padlo do 58. minuty. Oba týmy drží stoprocentní domácí bilanci. Této výhody tentokrát dokonale využili Osečtí. SIKO dokázalo rychle otočit stav po penaltě Jakuba Říského, když skórovali Nekl s kapitánem Hegenbartem, ale pak znovu úřadovali domácí tečovanou střelou Jakuba Říského. Po divoké 25minutovce byl stav 2:2. Důležitým okamžikem byla 35. minuta, kdy brankář Chaluš reflexivně vyrazil dorážku čimelického Smetany. V závěru prvního poločasu podnikli domácí rychlý kontr do otevřené obrany, Hosnedl dostal od Jakuba Říského přihrávku do uličky a obešel i brankáře Píchu – 3:2. Hosty zlomil čtvrtý Hochův gól v nástupu do druhé půle a pátý přidal Sigmund.