FK Olympie Týn n/Vlt. – SK SIKO Čimelice 1:1 (0:1)

Góly: 54. Houska – 43. Smetana.

ŽK: 4:2 (Mravec, Boček, Dobal, Houska – Listopad, J. Viták).

Týn: Vachuta – Vařil, Maxa, Šálený, Meidl – Boček, Dobal, Mravec, Stoklasa – Houska, Štos. Trenér: Mareš. Čimelice: Slavík (62. Nosek) – Pšenička, Listopad, Bednařík, Viták – Nekl (69. Převrátil), Maršík – Smetana, Káš (46. Petřík), Varhan – Hegenbart. Trenér Smrčina.

Nejlepší hráči: Vařil, Houska – Maršík, Hegenbart

Václav Mareš, trenér Týna: „Zápas měl dva rozdílné poločasy. V tom prvním byly Čimelice lepším mužstvem, měly dobrý pohyb, dobře kombinovaly a většinu zápasu měly míč na svých kopačkách. My jsme sice dobře bránili, ale hostující branku jsme takřka neohrozili. Branku jsme obdrželi ve 43. minutě. Z levé strany přišel prudký centr před branku, míč se šťastně odrazil hostujícímu hráči a ten už neměl problém vstřelit branku. Dostat dvě minuty před koncem prvního poločasu gól, by zamávalo asi s každým, ale nás to naopak nakoplo. Do druhého poločasu jsme vstoupili v jiném rozestavení, převzali iniciativu a najednou jsme se začali dostávat do šancí. V 54. minutě se nám po chybě hostujícího gólmana podařilo vyrovnat Tomášem Houskou. Vzápětí šel Radim Štos sám na brankáře, ale nedal. Potom Houska po centru z levé strany mířil hlavou do šibenice, ale hostující brankář Čimelice podržel. Myslím si, že ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem, měli jsme dost šancí na to zápas rozhodnout. Ve finální části nám ale chyběl ten patřičný klid v zakončení. Myslím, že remíza je nejspíš spravedlivá, i když za druhou půli mohly všechny body zůstat doma.“

Tomáš Smrčina, trenér Čimelic: „Věděli jsme, že nás bude čekat tým, který má v kádru kvalitní fotbalisty a bude se chtít doma v prvním utkání předvést. V prvním poločase jsme měli ale hru pod kontrolou, domácí hráli hodně zatažení a čekali na naše chyby pro brejk. Bylo těžké se přes zhuštěnou polovinu prokombinovat, ale i tak byl před brankářem v šanci sám Viták, Smetana dal gól z ofsajdu a nakonec nás před přestávkou poslal do vedení.  Začátek druhé půle jsme zaspali a po chybě jsme inkasovali na 1:1. To domácí nabudilo a my jsme se začali bát o výsledek. Nekl trefil ještě z přímáku břevno, ale nutno dodat, že domácí si z brejkových situací vytvořili tři situace a mohli jsme prohrát. Bod je pro nás málo, ale nemuseli jsme mít nic.“