Pokračujeme v modernizaci a úpravách areálu „Na Panské“

SK SIKO během měsíců září a října pokračoval v modernizaci a rekonstrukcích v areálu „Na Panské“, kde po jarní rekonstrukci dvou šaten přešly práce na venkovní sportoviště.

V průběhu měsíce září a první poloviny říjny proběhla rekonstrukce hlavní hrací plochy včetně repase stávajícího zavlažovacího systému, na kterou navázala instalace nového závlahového systému pro tréninkovou plochu a její následná rekonstrukce.

Spolu s touto investiční akcí podpořenou dotací z Jihočeského kraje proběhla i výměna stávajících nádrží pro závlahový systém za novou betonovou nádrž o objemu 22 m3. Klub si od těchto investic slibuje zlepšení zázemí pro hráče a rozhodčí a především zvýšení kvality obou hracích ploch v areálu.

Spolu s těmito investicemi měla být provedena rekonstrukce dětského hřiště v areálu SK a jeho doplnění o nové hrací prvky pro nejmenší děti 😊 Bohužel díky situací s COVID jsme tuto akci byli nuceni odložit na jarní měsíce roku 2021.

Věříme, že nás na jaře situace již pustí na hřiště a všichni se zase budeme potkávat na zápasech oddílů SK SIKO.

Rádi bychom poděkovali Jihočeskému kraji  za dotační podporu akce a našim partnerům, kteří se s námi na realizacích podíleli.